Lista aktualności Lista aktualności

25 lecia miasta Borne Sulinowo

W dniach 01. - 02.06.2018 r.  Nadleśnictwo Borne Sulinowo miało przyjemność uczestniczyć w obchodach 25 – lecia miasta Borne Sulinowo. Rok 2018 jest także wyjątkowy dla samego Nadleśnictwa, które również obchodzi 25. rocznicę powstania.

W piątek, 1 czerwca odbyła się uroczysta część jubileuszu Bornego Sulinowa, w której jako reprezentant Nadleśnictwa Borne Sulinowo brał udział nadleśniczy Stanisław Pilipów.

Następnego dnia Nadleśnictwo Borne Sulinowo zaznaczyło swoją obecność poprzez prezentację stoiska promocyjno – edukacyjnego z wieloma atrakcjami takimi jak: gabloty z owadami, opisane próbki drewna, zrzuty jeleni i kozłów, konkursy, tematyczne broszury, czasopisma i książeczki oraz różnego rodzaju gadżety. Przedstawiciele nadleśnictwa z chęcią udzielali odpowiedzi na zadawane pytania i rozwiewali wszelkie wątpliwości.  Największym zainteresowaniem cieszyły się zbiory entomologiczne, które przyciągały uwagę zarówno dzieci jak i dorosłych.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w obchodach 25 – lecia Bornego Sulinowa i życzymy wszystkiego dobrego władzom oraz mieszkańcom miasta.